czwartek, 3 lutego 2011

Walentynkowe wyzwanie z Hopmart i woreczkowa wymiana

Posted by Picasa
Walentynkowa kartka na wyzwanie Hopmartu, wytyczne zrobić kartkę walentynkową bez  używania czerwonego koloru. Interpretacja powyżej.
Brałam udział w woreczkowej wymianie zorganizowanej przez
Szufladę. Moją parą była Niebieskości. Lubię te zabawy dzięki nim mogę poznać nowe ciekawe blogi  i ich autorki . Zobaczcie nasze prace, woreczek od Niebieskości to ten z różą. Śliczny jest, a herbatki wypiłam czytając kryminał. Dzięki za wspólną zabawę.

8 komentarzy:

 1. Bardzo dziękuję za udział w wyzwaniu.Bardzo ciekawa praca.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja także dziękuję raz jeszcze za zabawę. Działałam trochę na wariackich papierach,ponieważ byłam przed wyjazdem w góry :) i musiałam pozamykać trochę różnych spraw...Na poczcie podejrzanie na mnie patrzyli, jak rozpakowuję pudełka z herbatami i wkładam je do koperty...Dziękuję też za pocztówkę, to już moja druga scrapowa. Cieszę się bardzo, bo będę miała co pokazać "na żywca" dzieciakom. Sama jeszcze nie zrobiłam żadnej...ale...to nastąpi :) Zdjęcia nie zamieściłam, bo mój wiekowy aparat raz zdjęcia robi...raz nie...dlatego zamieściłam te szufladowe.
  Pozdrawiam,
  Agnieszka

  OdpowiedzUsuń
 3. ...a za koralikowe przydasie zapomniałam podziękować - zapewne zużyję je do jakichś zawieszek, a serduszka za rok znajdą się na choince
  :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Swietna karteczka! Woreczki podziwialam juz w Szufladzie:) To byla wyjatkowo piekna wymianka!
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ladne woreczki :) Kartka bardzo udana :)
  Otrzymalam wyroznienie od Klarysy i chcialabym przekazac je Tobie :) Zapraszam na blog po odbior ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Twoja kartka jest super !!! Woreczki tez już w Szufladzie podziwiałam. Jestem po wrażeniem Twojej kreatywności, jeszcze po większym wrażeniem tego, ze cokolwiek robisz zachowujesz swój własny, niepowtarzalny styl.

  OdpowiedzUsuń
 7. Kochana nie spamuję, ale zapraszam Cie do mnie po wyróżnienie.

  OdpowiedzUsuń
 8. wielkie dzięki za odwiedziny i komentarze. Ida i Dysiak bardzo dziękuję za wyróżnienie.

  OdpowiedzUsuń