czwartek, 5 lipca 2012

identyfikator

Za oknem burza, muszę się  spieszyć z tym postem. W sobotę będę we Wrocławiu na Dolnośląskich Letnich Warsztatach, uczyć się będę u Wolfan. Już mnie łapki swędzą i przytupuje z radości. relacje zdam w niedzielę. Zespół kwiatu Dolnośląskiego przygotował sporo atrakcji i konkursów i wyzwan . O kurcze do rzeczy bo gruchnęło blisko. Przygotowałam na wyzwanie identyfikator. Więcej o nim innym razem. Czyli ciąg dalszy nastąpi po burzy.


12 komentarzy:

 1. Świetny jest!
  Dziękuję za udział w wyzwaniu i do zobaczenia!

  OdpowiedzUsuń
 2. "Mrugające" zdjęcie idealnie pasuje do całości :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki , dzięki wygrałam konkurs na identyfikator :) Jutro zdam relację:)

  OdpowiedzUsuń
 4. ale cudny!
  nagroda w pełni zasłużona. piękna kolorystyka i ciekawe faktury.

  OdpowiedzUsuń
 5. O Matko, ale mam refleks! A ja siedziałam u Wolfann i patrzyłam na Ciebie, bo masz niesamowity, ciepły głos to po pierwsze, po drugie ...próbowałam sobie skojarzyć Olgę z nickiem...I teraz jak do mnie napisałaś, to uzmysłowiłam sobie ,że Ty to Ty!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No tak ciągle wolę swoje imię od nicka ale przecież jakiś czas temu zdecydowałam się go użyć tworząc blog. Więc na blogu i w świecie internetowym jestem Alegria natomiast jeśli jestem w świecie nie blogowym to ciągle jestem Olga :) chyba już za późno na zmianę w internecie a może powinnam dopisać do Alegria - Olga tylko czy nie narobię zamieszania ?
   Ciepły głos to dziwne bo jak siebie słyszę to się nie poznaję. Jestem zaskoczona swoim głosem, mam na myśli jakieś nagrania czyli odsłuchanie swojej wypowiedzi.
   Do zobaczenia na kolejnych warsztatach

   Usuń
 6. świetny! gratuluję wyróżnienia, w pełni zasłużone.

  OdpowiedzUsuń
 7. Olga -Alegria..obowiązkowo! Chociaż teraz to ja już będę wiedziała ,że Ty to Ty;-)).

  OdpowiedzUsuń