środa, 25 lipca 2012

Pocztówkowo, ogórkowo


Wakacje to sezon ogórkowy - dosłownie. Kiszę ogóry. Ale nie tylko, walczę z chwastami i działam rękodzielniczo. Czasu jakoś tak mało i chciałoby się mieć go więcej. Skoro jednak go nie mam więcej to radzę sobie z tym co mam i pokazuję co zrobiłam dziś. Po pierwsze ogóry,


 po drugie nie mogłam odpuścić wyzwania pocztówkowego w Craft Artwork, postanowiłam dzielnie  zrobić serię pocztówek z dziewczynami z bloga. Na własny użytek serię nazwałam Pocztówki 2012 tym razem tematem jest Sukienka. W swojej pracy nawiązałam do historii swojego miasta czyli Środy Ślaskiej. Nie będę wyjaśniała dlaczego znalazły się na niej takie elementy jak korona czy herb z winoroślą zostawiam to dociekliwym. A może ktoś zechce wpaść do Środy Śl i poznać jej historię na miejscu. Suknia też jest tu ważnym elementem podpowiem tylko że wiąże się z miesiącem wrześniem :)


No i jeszcze coś, wygrałam wyzwanie ogłoszone przez (klik) ->  Centrum Hobbystyczne Piątek Trzynsatego i dostałam nagrodę w postaci stempli i serca do ozdobienia metodą decoupage. Pochwalę się jak podziałam ze swoją nagrodą twórczo.


3 komentarze:

  1. podoba mi się ta twoja pocztówka!
    ogórasów zazdroszczę...hmmm...kiedy ja ostatni raz jadłam ogórki kiszone???...niestety nie pamiętam :/

    OdpowiedzUsuń
  2. cudna pocztówkowa kreacja!!!:)))

    OdpowiedzUsuń